| alexandru171 a întrebat:

am vazrde pe iubita mai de mult un film cu un tip si o tipa mergeau cu masina se plimbau tipul schimba afise de publicitate din strada magazine etc intr-un final o pierde pe iubita lui si el vede o masina in care erau niste fete rapite se ea dupa masina urmareste etc nu mai stiu cum se numeste l-am vazut de mult

2 răspunsuri:
| alexandru171 explică:

Nu stiu eu unu nu am mai vazu aceeasi regie sau un alt film la fel stiu dor atata imi aduc aminte ca prietena lui il insela primea mesaje dela cineva se cearta cu ea o rapeste cineva

| LoveSleep a răspuns:

În mii de filme s-a întâmplat asta, sau faze de acest gen.
Care ar fi lansele să-l ghicim pe cel la care te gândești tu?