| XxT3rIbL3xX a întrebat:

Salut TPU, am vorbit cu un instructor auto ca aș fi de acord sa fac școala cu el, a rămas să-mi scot cazierul și adeverința medicala de la doctorul de familie iar într-o zi data de el sa merg cu el la controlul medical. Cu părere de rău consider ca am făcut ceva greșit căci eu nu vad bine la distanta și urma să-mi fac ochelari. Ca după sa vorbesc de școală. Sau e tot una ca ma duc la controlul medical unde oricum va fi exact ca și cum m-aș fi dus să-mi fac ochelari?
Nu de alta dar poate merg degeaba

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Trebuia sa ai deja ochelari daca te apuci sa iesi pe drumurile publice, nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e totuna.
la controlul medical daca medicul considera ca nu esti apt pentru ca ai nevoie de ochelari te va pica si te va invita inapoi cand ai ochelarii