| George20123 a întrebat:

as vrea sa raspunda cei care au fost in situatia mea.Anul asta am bacul si vreau sa ma apuc acum de scoala de soferi.Credeti ca este o idee proasta? iti ocupa mult timp si nu poti sa te pregatesti pentru bac?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai mașină, timp, chef, bani, înțelegere la scoală pentru absențe - fă școala, altfel las-o după bac!

| Cosmin86 a răspuns:

Si eu am facut scoala de soferi tot inainte de bac si am luat bacul cu 9.28. Deci a fost ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce treabă are cu bacul?
Conduci 2 ore pe zi, timp de 15 zile și înveți o legislație care nu e mare lucru.

| George20123 explică (pentru anonim_4396):

Mersi de raspuns. Voiam sa stiu daca imi ocupa mult timp happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru George20123):

Legislația o înveți, dacă înveți o oră pe zi, în 3-4 zile.
Orele le faci ca o relaxare, în timpul liber.