| adrili10 a întrebat:

as vrea sa slabesc dar fara ceva diete grele am 14 ani si 87 de kg si as vrea sa slabesc cam 10 kg.Dau funda +vot care ma ajuta va rog.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. sport
2. scade cantitatea de calorii din alimentatie, cate mese ai pe zi si cam ce mananci?

| adrili10 explică (pentru Cosmin86):

Pa macanc dimineata foarte putin amiaza mananc mai bine si seara cam la fel
dar beau in fiecre dimineata cate cu capuccino crezi ca ii bine?

| Sabryna2997 a răspuns:

Respecta cele 3 mese principale ale zilei.Nu manca gustari intre mese si foarte putine prajeli.