| Scremer a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva metodele astea de a face bani pe net sunt bune adica poti face bani multi din treaba asta?

Daca da ajutati-ma si pe mine si explicati-mi si mie cum sa fac dar nu vreau sa vina toti copii de 14 ani sa se bage in seama vb cu cei mai mari care au experienta si nu toti anonimi.

Si cam cat ai putea castiga de ex pe saptamana daca ai sta sa zicem 20 de min pe acel site sau cum se face?

1 răspuns:
| b3nNy07 a răspuns:

Exista un mod foarte usor si eficient sa faci bani pe internet!
Siteul se numeste DreamCash
Iti zic pe scurt cum functioneaza, primesti bani pe uploud si pe download. Este foarte simplu, numai trebuie sa inveti cateva lucruri usoare.
Site-ul nu este o teapa, iti pot arata dovezi de plata, aici e linkul cu registrarea :
http://dreamcash.org/index.php?ref=22872
Pentru ajutor trimite-mi un mesaj si sunt dispus sa te ajut.