| Necunoscutul548 a întrebat:

..Azi a fost o zi proasta...

O colega de clasa la care tineam a plecat de tot in Spania
motivtonguearintii ei erau acolo

acum simt ca nu mai am pentru ce sa traiesc...

nu mai pot fi vesel...

ce sa fac?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spania nu e capatul lumii si o poti suna, coresponda pe mess, facebook, etc

| STEFANXxX a răspuns:

Asculta,tu esti barbat sau cine? De ce te comporti ca ultimul fraier.Prea bine, am avut si eu asa cazuri.M-am intilnit cu o prietena timp de 2 luni.O iubeam enorm.Dar apoi am auzit ca trebuie sa plece in Italia.Eu nu stiam ce sa fac cibd mi-a zis ca pleaca pentru totdeauna, a spus ca va veni poate intr-o zi.Asa si a fost, dar nu mai aveam aceleasi sentimente, fiindca chiar a 3-a zi dupa plecarea ei am inceput sa-mi caut alta GirlFriend.Si incepeam sa traiesc normal.Crede-ma,cu totii avem multe cazuri triste ca astea.Dar sa nu uitam ca suntem baieti si nu muieri.Crezi ca ea nu se simte la fel ca tine, crede-ma de 8 ori mai tare.Deci nu te rog sa o uiti doar fiti prieteni.Si apoi iti gasesti alta! Si iti spun fii major si traieste, caci nu e sotia ta credbig grin. Sper ca ti-am ajutat cu ceva holmes.SUCCES in viata amigoswinking!

| Petrut_Andrei_1994 a răspuns:

Din ce clasa esti?
scoala?

| Dyzzye a răspuns:

Pierzi pe cineva, te mai asteapat o fata dupa coltwinking