| Sp3ciaL0pS a întrebat:

care este cel mai puternic energizant din lume? (ma refer la energizantul cu cea mai multa cofeina, taurina etc.)

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Redline...are 316 mg de cafeina.

http://www.caffeineinformer.com/caffeine-content/redline-rtd

Adica e mai mult otrava decat energizant...

| Robertyz a răspuns:

Meh, sunt atat de multe panarame de energizante.Eu raman cu Red Bull si Burn-ul. Au un pret piperat insa cat platesti, atat primesti.O seara frumoasa!

| Juiceee a răspuns:

Monster/Star au cantitati marisoare. Recomand Monster verde- e genial, dar in doze mici, mai ales daca nu esti consumator infocat!