| anonim_4396 a întrebat:

ce cadou vreti să primiti mîine 24 dec2012?

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

Dulciuri si un laptop (sau telefon).

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate să mă liniștesc un pic sufletește deoarece este primul Crăciun în care nu mai am părinții în viață, îmi este enorm de greu fără ei.
Pa, pa.

| Konata a răspuns:

Un Crcaiun feriit ^_^.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un iubit laughing))

| blueheart a răspuns:

Iubire,fericire si sanatate. Si nu numai pentru mine, imi doresc asta pentru toata lumea.
Sarbatori fericite! happy

| Zatharra a răspuns:

Hai să fiu aia materialistă şi să zic că vreau un Ipad.Că doar Moşu' n-aduce sănătate, note bune în carnet etc.

| BencheaAdelin a răspuns:

O funda.

| deepinlovewithyou a răspuns:

Eu as vrea sa primesc un LG Optimus L9 sau un Samsung Galaxy s3 mini. Deja am vorbit cu "mosu". laughing

| Fiona232 a răspuns:

Sacul cu cadouri al Mosului

| magye a răspuns:

O lume mai buna!