| Andhres a întrebat:

Salut TPU

De ceva timp pc-ul meu nu mai citeste cd-urile (inauntru se invarte, sageata de la mouse imi arata pe moment un cd cand il introduc, dar in my computer sectiunea este goala)

De curand am incercat sa ii introduc un dvd-room, dar unitatea refuza sa mi-l citeasca in ciuda faptului ca am toate cablurile necesare bagate in el ( ceva de genul "Insert etc cand porneste pc.)

Imi puteti spune care sunt cauzele? ...Este posibil sa se fi sters vreun folder la cd-room, sau dvd-room-ul sa nu il primeasca deoarece trebuie selectat ceva din bios?

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

7 august-2013!
Atât de veche e întrebarea asta.
Şi eu răspund din viitor.
Ai rezolvat?