| Gabi1012005 a întrebat:

Doresc raspuns de la fumatori. Eu fumez pallmall negru si albastru, iar de la un timp ma gandesc sa trec pe Malboro. Azi am fumat 1 tigara malboro si a fost mai ok de cat pallmall. Pallmall in ultimul timp s-a facut cam tare si nu imi place. Sa renunt la pallmall si sa trec pe malboro? (Daca da, dc? Sau daca nu, dc?)

Multumesc.

Nu doresc raspunsuri in genul "Nu mai fuma", "Fumatul dauneaza sanatatii" sau "Fumatul cauzeaza cancer"

SUNT MINOR

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Malboro rosu este mai tare ca Pall Mall. Probabil tu ți ai ales din celelalte de la ei. În legătură cu întrebarea ta nu prea o înțeleg. Fumezi ce vrei, toate țigările în mare sunt la fel adică au nicotina și alte substanțe dar fiecare e cu gustul lui

| Gabi1012005 explică (pentru Emma30555):

Intr-adevar. dar conteaza si cantitatatea de nicotina, gen eu fumez Malboro (la bucata) cu nicotina 7

4 răspunsuri:
| Alynescu22 a răspuns:

Da freate fumeaza exact ce-ti place nu e nicio problema daca schimbi tigareile

| vasilicafanboy a răspuns:

Frate...lmao,cum sa intrebi asa ceva? e strict decizia ta ce sa fumezi, iti recomand in schimb sa incerci un dunhill albastru

| Gabi1012005 explică (pentru vasilicafanboy):

Scuze. chiar nu imi place dunhill