| Mihaela17384 a întrebat:

In curand o sa vina banchetul si ma gandeam sa imi iau blugi si o camasa (sunt fata si nu imi plac rochiile/fustele, e ceva ciudat sa vin imbracata asa?)

Răspuns Câştigător
| KillMePlease a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca tine.
Insa din motive existentiale sunt obligata sa imi iau o rochie... :-& rolling eyes
Totusi, ca sa ma simt mai okay, nu-mi voi lua tocuri sau pantofi d'aia ciudati ci imi voi alege o pereche de tenesi. big grin Poti face si tu la fel, pana la urma e doar o seara, incearca sa te simti bine si sa nu te gandesti la fusta/rochia pe care o vei purta.

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Normal ca e ciudat. Ti-ar placea ca baietii sa vina in pantaloni scurti sau imbracati sport? Banuiesc ca nu. Deci ar fi normal sa-ti iei si tu o rochie sau o fusta si o bluza. E totusi un eveniment important.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineînțeles că e ciudat. La evenimente trebuie să te prezinți într-o ținută adecvată. Cum ar fi dacă politicienii ar veni la parlament în șlapi?

| Innsbruck a răspuns:

Da...Ia-ti o rochita nu o sa mori o noapte.
Gaseste una care sa stea bine pe tine!