| BRG a întrebat:

Sărut mînuțele stimate doamne și domnișoare, văd că multe fete merg pe stadioane cînd sînt meciuri, este un lucru frumos că fotbalul place și doamnelor și domnișoarelor, întrebarea mea este:Chiar vă place fotbalul, sau merge-ți doar pentru a îi face pe plac soțului, sau prietenului. Vă multumesc foarte mult tuturor pentru răspunsuri. Sărut mîinile, și vizionare plăcută doamnelor la meci.

Răspuns Câştigător
| Cuoredighiaccio a răspuns:

Buna, buna... mie chiar imi place si merg ft des pe stadion...si nu, nu o fac pentru iubitul meu ci pentru faptul ca senzatia care o ai in momentul in care castiga echipa favorita ( AC MILAN) este k un suc rece ( in cazul tau k berea ) atunci cand este extrem de cald afara.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Sustin cu drag de acasa echipa favorita, de ce trebuie sa merg pe stadion sa aud "coplimentele" altora? nu cred ca intereseaza pe cineva cum joaca, ma refer la partea feminina, se duc pentru distractie, flirt, etc, rar care se duce pentru sustinerea iubitului fotbalist...papa si o zi cat mai placutawave

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu dacă m-aş afla în situaţia asta, aş merge pentru el.Să se simtă bine.Şi bineînţeles căi-aş spune şi lui acest lucru, pentru că aş avea încredere în el.Aş şti că nu îl deranjează atunci când îi spun ce simt şi ce gândesc.O zi frumoasă. Nobody4Nobody.

| mona a răspuns:

Eu ca fata pot sa zic ca majoritatea merg pe stadioane pentru fotbalisti,nu pentru ai face pe plac sotului sau prietenului care putin i pasa daca mergem sau nu, acum mai sunt si microbiste, nu neg lucru asta

| LorryDulce a răspuns:

Nu stiu altele dar eu ador maxim, merg de foarte multi ani si am mers mereu cu prietenii sau alte cunostinte plus ca am jucat si fotbal intr-o echipa de fete asa ca banuiesc ca imi intelegi placerea, ador fotbalul:X

| Tricker a răspuns:

Eu n-am prieten desi merg cu tatal meu fff des