| RickyxD a întrebat:

Mai are rost, ca acum in februarie sa mai fac vaccin antigripal? Am inteles ca daca nu faci vaccinul la timp posibil să aibă și efecte adverse. Oricum acum in februarie cică nu prea mai sunt sanse la gripa. Mai ales ca am aflat ca vaccinul are mai mult mercur decât este admis. (mai bine nu avea deloc) rolling on the floor

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Vaccinele din Romania sunt un pericol pentru sanatate, parerea mea.Eu ca adolescent recunosc ca le-am facut, dar nu mai am incredere in ele...

Întrebări recente