| adiz07 a întrebat:

mama este romanca si tata este de etnie roma, eu ce sunt? Nu stiu unde sa pun intrebarea

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Etnoroman esti sau etnobotanic

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Chiar crezi cam conteaza culoarea si ce esti? atat timp cat dai dovada de omenie si te-ai integrat foarte bine in comunitate, cred ca asta conteaza cel mai mult.
Esti jumate/jumate...
Esti dispretuit/ alungat din cercul de prieteni?
O zi bunahappy

| William a răspuns (pentru caramela):

Oamenii te judeca si dupa culoarea pielii, deci conteaza.

| caramela a răspuns (pentru William):

Este adevarat si din pacate nu ai ce sa faci...sa nu uitam ca nu numai culoarea ciocolatie face rau in tara asta, si cei mai deschisi fac mult rau.
Asa ca, i-ati inima in dinti si trebuie sa razbati in lumea asta mult prea rea.
O zi bunahappy

| RAY a răspuns:

Ceva la mijloc, cetățenie ai romana

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce culoare ai?hee hee

| malvinacroft a răspuns:

Dupa culoarea pielii poti sa fii si indian american, egiptean sau tatar. Dar in esenta, esti roman.