| FataDinVecini a întrebat:

Mi-am facut mai multe conturi pe metin2fun.ro si nu mi-a trimis nici un e-mail de confirmare.
Aveti voi vreun cont care nu va mai trebuie? Daca da sa-mi trimiteti prin mesaj privat.
Dau fundita :*

2 răspunsuri:
| Căpşunăă a răspuns:

Dar la mt2 fun nu iti trimite deloc te inregistrezi pur si simplu

| Cstikkk a răspuns:

Da joci mt fun bv
deci dc nu ti-a trimis inseamna ca nu se mai face conturi cred :d vino pe freeztime uite www.frzmetin2.server.org e super durata de crescut e 1000 si eu joc ma cheama costy8 si am lv 90 te astept b-)