| BalanXd_MarianXd_1997 a întrebat:

Cum pot sa-mi dau seama daca e o persoana on pe facebook
adica in partea dreapta nu apare o bulina rosie apare un telefon si cum imi dau seama daca e on?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! În colțul din dreapta se află prietenii tăi. Daca în dreptul numelor lor este o bulină verde, înseamnă că sunt conectați ( online ), daca apare un telefon mobil, înseamnă că persoana respectivă este pe mobil. O seara bună!

1 răspuns:
| Stephaniee a răspuns:

Daca este online trebuie sa iti apara o bulina verde.
Daca iti apare telefonul inseamna ca este pe mobil.
LA FACEBOOK NICIODATA NU APARE BULINA ROSIE DACA CINEVA ESTE ONLINE, DOAR CEA VERDE PENTRU ONLINE.
Funda?