| Ghostxs a întrebat:

Salut TPU! Recent,cel mai probbail ieri,mi-a intrat o aschie in degetul inelar, pe partea laterala a acestuia. Nu am simtit nimic, nici cand a intrat sau ceva de genul..Doar azi dimineata am vazut. Aschia e mica (un 1cm sau mai putin) si destul de subtire, dar e vizibila. Va iesi singura? Nu pot sa o scot nici cu penseta nici cu acul.

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

De ieșit singură nu iese. Dacă nu o poți scoate singur mergi la spital. Riști să se infecteze.