| jockercata a întrebat:

sa incep sa va explic: Deci ma numesc Alex si am 13 ani sunt din Craiova, si vreau sa imi cumpar un caine din rasa amstaff de la canisa premium si costa 1250lei 12milioane jumate cum pot face rost de bani?

Răspuns Câştigător
| JockerStoica a răspuns:

Salut ai putea sa te intelegi cu parintii tai si sa-ti dea o suma de bani pentru ca inveti foarte bine la scoala asa ca invata mult pentru ceea ce-ti doresti.

2 răspunsuri:
| omulvesel a răspuns:

Poi ce ai zice daca ai face o intelegere cu parintii gen daca inveti super bine timp de 1 sapt sa-ti de a o suma de bani. dau sa-ti dea alocatia si mai strangi si tu bani. nu iti mai iei toate prostiile gen :cola. chipsuri etc.big grin

| Kamy79 a răspuns:

Merita toti banutii.Eu am cumparat de la Canisa Premium un ciobanesc bernez care este parte din familia mea si din sufletul meu.De cele mai mult ori un caine face mai mult decat "prietenia" unei persoane pe care credeai prietena de ani de zile.