| Walkerr a întrebat:

Se merita asa tare sa te angajezi in armata?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In caz de forta majora cand nu esti multumit cu ce ai. Un servici de om la cravata si bani cam 2000 lei pe luna este ca sofer pe autobuz. La RAT sau cum se numeste regia autonoma de transport unde stai mergi si intrebi pot obtine D cu voi apoi lucrez ca sofer aici si vezi poate zice da. Nu e munca grea si e misto nu stres mai ales se cauta soferi

| sierra1 a răspuns:

Dacă n-ai altceva mai bun - "Se merita"

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Hai sa iti zic o chestie. Daca vrei neaparat sa pierzi sarbatori, sa stai departe de familie, sa te muti in alt oras, sa fii plecat in aplicatii cu saptamanile, sa dormi in cort la minus n grade merita. Dar sa stii de la mine ca e o vorba care e adevarata in proportie de 70% si anume : Armata e frumoasa vazuta de afara. Tine minte ce zic.

| mihaicelsfant a răspuns:

DA!