| kristy10 a întrebat:

Spunteti-mi ce are windows 7 mai bun ca windows xp(si sa nu spunteti ca este mai nou sau raspunsuri din astea)

1 răspuns:
| Cristy990 a răspuns:

Este o mare prostie sa spui ca un sistem de operare este mai bun decat altu. Windows 7 are avantajele si dezavantajele lui, Windows sp1/2/3 are avantajele si dezavantajele lui.Cine ti-a zis tie ca Windows 7 e mai bun e un copil de maxim 7 ani(ca minte) ce nu stie nici ce e ala un sistem de operare.