| Andrei73802717159 a întrebat:

Sunt singur acasa si se aud niste sunete ciudate imi este frica sa deschid usa.Se aude ca si cum o pisica isi ascute ghiarele de ceva, dar se aude de 4-5 ori se opreste si se aude din nou dupa 5 min.
Ce sa fac sunt speriat?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Tu la ora asta ești treaz? E aproape 3 :20
Suna pe cineva daca tot te c*aci pe tine de frica, aprinde lumina si pune muzica
Sunt sigura ca Dani Motanul il sperie si pe Satan

| Andrei73802717159 explică (pentru SilentRain):

Hahahahahah =]]]]]]]]]]

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Sunt sigura ca totul are o explicatie logica. Te-ai gandit ca poate unul dintre vecinii tai are o pisica sau un catel care face zgomot?

| aditimus a răspuns:

In vecini sau la tine?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil ai un soricel care rontaie de zor un obiect (fac gauri in lemn ca niste ciocanitori). Nu e cazul sa te sperii, criminalii nu zgarie peretii 3 ore inainte sa vina sa te omoare, aia intra cu galagie si rezolva rapid.

Răspuns utilizator avertizat