| DonGiani a întrebat:

Un mic sondaj, raspunde cine vrea, fără răutăți. Ce vârsta aveți și care este statusul relației? happy

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

25 împliniți alaltăieri.Intr-o relație de 4 ani.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Freya1):

La Multi Ani!

| Freya1 a răspuns (pentru gemeni6226):

Multumesc big grin

| DonGiani explică (pentru Freya1):

La mulți Ani! happy

| Freya1 a răspuns (pentru DonGiani):

Multumesc

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

28, burlac cu femei la comanda fara obligatii nici responsabilitati fata de copil etc

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As putea sa am copii la scoala, dar inca imi caut giumatatea vietii mele.
De fapt o astept, nici macar nu o caut.

| Drimmero a răspuns:

30, divortat

| LoveSleep a răspuns:

16, măritată.

| SG1995 a răspuns:

Aflat în prima relație

| gemeni6226 a răspuns:

Nu este secret am in profil data nasterii :in iunie voi avea 58 si sunt vaduva din 2010.

| Dalmore a răspuns:

24, logodită

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

22 și am o relație bazată pe sex cu mâna mea dreaptă, și când spun mână, mă refer chiar la mână. Așteptăm ambii să treacă carantina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

27 / Error 404 / F#*ing wicked-sick bastard evil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

42,divorţată de 3 ori, 7 copii.

| SG1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu m-aș fi oprit după a două căsătorie, dacă ai divorțat de 3 ori, sau mai rău ei au divorțat de tine, e clar, ai câteva probleme, sfatul meu: Înainte de a 4 a căsătorie asigură-te că știi unde ai dat chix în celalte 3. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SG1995):

Dacă nu merge nici cu a patra, nici cu a cincea, promit că mă opresc acolo. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 de ani, într-o relație complicată cu lumea laughing

| Mogiojojo a răspuns:

20 in cap si 3 divorturi

| lorix a răspuns:

25, logodita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru lorix):

Ai 25 ani? Iar la varsta ta atât de infantila în gândire laughing

| lorix a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar atat poti, serios? Pana si frate-meu de 7 ani ar fi spus o insulta mai de doamne ajuta, dupa care ar fi argumentat.
Ex. Nu te duce capul pentru ca pui o intrebare unde esti luat in ras de catre tot site-ul ca mai apoi sa ti-o stergi ca ultima lichea lasa fara ca sa-ti dai seama ca ti-ai pus stampila prin raspunsuri peste tot pe acolo, deci oricum ti-ai sters-o degeaba.
Si pentru ca, printre multe altele, esti un virgin ratat care la 30 de ani inca sta in casa cu maica-sa.
Oare cum o fi sa stai sa debitezi ineptii peste tot pe net de sub fusta mamii?
La cate ciumpalace cu adevarat infantile in gandire sunt pe-aici si tot nu s-ar grabi vreuna sa te ia in serios.

| endociuma5 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit, nici tu nu esti departe cu gandirea la cum te ataci peste tot.
Ai uitat ca ai pus o intrebare la Trivia/Amuzante in care luai in batjocura pandemia, iar apoi vezi dom'le pui intrebare serioasa ca esti stresat de severitatea ei cu tot cu mamica?
Pe bune, fix asta ai facut, ti s-a dat si raspuns de la psihologul de serviciul al site-ului. E penibil, omule, cum iti stergi si intrebarile apoi de rusine. Si dai block altora cand vezi ca nu mai faci fata.
Stai linistit, totul va fi bine.
Dupa pandemie lumea buna va fi resetata si va fi si mai cumpatata, iar lumea rea va si mai a dreacu ca pana acum. Tu din care categorie esti?

| endociuma5 a răspuns (pentru lorix):

Doar 25? laughing Mai baga.

| lorix a răspuns (pentru endociuma5):

De ce folosesti nickname-ul "prietenului" lui Endoryus?

P.S. amuzanta felicitarea aia trimisa astazi lui.

| endociuma5 a răspuns (pentru lorix):

Ce intrebare irelevanta.
Tu de ce folosesti "lorix"? Ca doar stii cine te-a botezat asa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru lorix):

Înainte de TPU doar maica-ta știa cât ești de proastă. Acum ai făcut cont aici să arăți și altora. Bravo, felicitări. Aplauzi precum foca la propria prostie.

Tu Lori, nume de cățea. Ești cumva în călduri?

| Hijuro a răspuns:

19,intr-o relatie