| anonim_4396 a întrebat:

Ce varsta aveti cei care intrati aici la religie?happy raspundeti sincer vreau sa fac un sondaj big grin

29 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Am 16 ani, daca intereseaza asa tare.Probabil ai sa sari, in caz ca esti crestin bigot, cum ca pe categorie, necrestini sunt doar niste pustani cu aere de libertarianism ce nu stiu ce vor de la viata, si o ard exhaustiv in prosteala ce le-o confera ateismul.

| Kosuchin a răspuns (pentru Dumnezău):

What zee ***, tu ai 16 ani @_@"?

| Dumnezău a răspuns (pentru Kosuchin):

Da,ce e asa surprinzator la varsta mea?

| Kosuchin a răspuns (pentru Dumnezău):

Pai, uitandu-ma peste cateva pagini din raspunsurile tale, e intr-un fel surprinzator.Pentru mine, cel putin.
Sau poate experimentez un complex de inferioritate, iar faptul ca ai cu 2 ani mai putin decat mine il agraveaza @_@".

| William a răspuns:

Am 17 ani.

| Kosuchin a răspuns:

| Shammal a răspuns:

24 - la unii dintre noi scrie data nasteri la profil sub poza

| anyia a răspuns:

Nu ai cum sa faci un sondaj pentru ca nu asta e important, sau cel putin nu e atat de important. E evident ca unii indivizi o sa minta sau nu se vor deranja sa-ti raspunda.Totusi,poti sa ai 16 si sa gandesti matur sau poti sa ai 40 si sa nu stii ce-i cu tine. Cei care pun intrebari aici o fac din plictiseala, din prea multa prostie sau din naivitate. Cei care raspund ori n-au nici o treaba cu religia si vor sa se distreze/enerveze, ori au prea multa treaba cu religia si vor sa aduca poporu` la pocaintawinking Am uitat de oamenii rationali care, din pacate, sunt specii pe cale de disparitie. In sfarsit, orice ar incerca unii sa faca nu va avea rezultat. De ce? Pentru ca la urma urmei a fi "smecher" virtual inseamna a crede ca esti important in realitate.Si pentru asemenea indivizi nu exista tratament.

| 4b a răspuns:

| XtremePWN a răspuns:

Dumnezeu nu exista.

| anonim_4396 explică (pentru XtremePWN):

Unde vezi tu ca am pus intrebare legata de existenta lui?

| MaicutaMaui a răspuns (pentru anonim_4396):

A ramas cu sechele de la prea multa religie rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii macar serios, era o intrebare grea?

| 4b a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti spun eu, are 30laughing

| anonim_4396 explică (pentru 4b):

Am 18 happy

| 4b a răspuns (pentru anonim_4396):

Multi inainte, dar nu ziceam de tinewinkingci de SfantulDuh666

| anonim_4396 explică (pentru 4b):

Mersi la fel big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intentia ta poate este buna, dar concluzia pe care o s-o tragi este puetrnic viciata, deoarece foarte multi nu vor spune adevarul.Din alt punct de vedere, nu atat varsta conteaza cat stadiul in care te gasesti din punct de vedere socio-cultural.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 48. da ce e ala sondaj? ca eu nu vreau sa ma sondezi.mi-e frica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ghicibatting eyelashes.

| iKronstadt a răspuns:

3.14

| iKronstadt a răspuns:

Nu, în Viena.

| MaicutaMaui a răspuns:

Sunt un adult imatur tongue

| scienceftw a răspuns:

Cartof

| razvan2611 a răspuns:

Am 16 ani

| danyinotatoru a răspuns:

12 ani

| GuyFawkes a răspuns:

Excluzand datele false pe care le-am pus pe profilul meu am 18 ani.