| mariaWoW a întrebat:

Unde sa dau ca sa imi pun numele in simboluri pe mess? Adica daca am copiat niste simboluri si vreau sa imi pun numele meu intre ele unde dau la mess ca sa ma vada toata lumea cu simbolul?

Răspuns Câştigător
| ʀałłὗ a răspuns:

Deci.Dai pe mess, Il deschizi apoi iti apare acolo sus. "Messenger"
Apesi pe el si iti apare "My contact detalies" Apesi si pe ala si iti scrii in prima caseta primul simbol, in cea din mijloc tot numele iar ultima ultimul simbol.
Sper ca te.am ajutat. Fundita? puppy dog eyes