| anonim_4396 a întrebat:

Vă rog să nu râdeţi de mine.
Am dat pentru prima dată de când am Facebook like la o postare "like-părere" adăugată de o fată ( o ştiu doar din vedere de la un majorat de la un prieten şi nimic mai mult ). Eu sunt un om care îşi vede mereu de treaba lui şi sunt foarte atent atunci când dau like la ceva sau cineva. Am dat pur şi simplu să văd cum e cu " like-părere". Şi fata mi-a zis că sunt frumos, de treabă şi mulţi pupici. Voi ce părere aveţi de fetele de genul ăsta?

Răspuns Câştigător
| AndryDya a răspuns:

Posibil sa ai poze interesante pe pagina de Facebook, care determina fetele de genul sa creada ca ai bani ...sau a doua varianta, iubitul fetei are parola de la contul ei, iar fata vrea sa il faca gelos pe el ca vorbeste cu un baiat dragut (tu)

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

A vrut doar sa fie amabila.

| zurick a răspuns:

Nu este o parere sincera.

| SG1995 a răspuns:

Pai te crede un tip de treaba, cam atat.

| Victor453 a răspuns:

Majoritatea parerilor sunt minciuni, ca sa arate altora ca e o fata buna si amabila