| rary112199 a întrebat:

voi ce ati alege intre XBOX ONE cu kinect, 500GB.8GB DDDR3 si PLAYSTATION4(PS4)cu 500GB, 8GB DDDR5?

Răspuns Câştigător
| DarknessPulse a răspuns:

Salut! Amandoua sunt foarte bune. Daca vrei sa iti cumperi unul dintre ele totul depinde de tine. Europenii mai mult se bazeaza pe PS4 iar americanii pe Xbox one. Iti spun pe propria experienta. Am un xbox 360 si foarte rar( niciodata) nu am dat de un roman pe GTA 5 online decat cand am cautat eu pe internet si inca foarte greu. Insa la PS4, XBOX ONE inca nu stiu daca sunt asa multi romani care au. Eu te-as sfatui sa iei XBOX ONE cu kinect, e mai distractiv, te poti juca si cu familia pe kinect. Asta este numai parerea mea, totul depinde de tine. Sper ca te-am ajutat! happy

| rary112199 explică (pentru DarknessPulse):

Mersi mult am crezut ca xboxone este mai bun deoarece are comenzi vocale si majoritatea yootuberilor americani fac cu el

1 răspuns: