| mateiciprian94 a întrebat:

Vreau sa imi raspunde-ti la o intrebare! Daca sunt atacat in plina strada de un individ care vrea sa imi fure telefonul de exemplu si daca i-as da spray paralizant si vreau sa il lovesc sa fiu sigur ca nu se mai ia dupa mine, daca m-as apropia de el sa il lovesc, poate sa ma afecteze si pe mine jet-ul acela de spay? cum ar trebui sa actionez sa il si lovesc dar sa nu ma afecteze si pe mine jet-ul de spay?

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai ridici spray-ul si apesi cat mai aproape de individ, dar incerci sa-ti feresti capul si apoi fugi si nu mai ai probleme.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca dai cu spray-ul, e suficient sa te poti indeparta de el.Nu mai e nevoie de lovitura.

| AlinnJe a răspuns:

Da te poate afecta si dupa ramaneti amandoi asa laughing.

Tebuie sa stai la o distanta de 1 metru minim si tragi cu spray-ul, intors cu spatele si fugi.Ps nu te mai apopia de el sa il bati, ca cine stie ce patesti.

Funda?

| icEmaN10 a răspuns:

Pai in opinia mea depinde ce spray ca in general numai e nevoie de o loviturawinking

| passispass a răspuns:

Daca i-ai dat cu spray paralizant in ochi; nas; gura... e terminat

| Florekenzor a răspuns:

II dai una in gura sau la ficat! laughing
Funda! big grin