| Rusaneanu_Robert-Catalin_1999 a întrebat:

vreau sa-mi iau un telefon, nu dispun momentan de foarte multi bani, undeva la 300-350 lei, ce telefon, mai decent de la Samsung, ar merge, eu m-am gandit la SGH U-600, este ok? Eu am avut un SGH GT-S 5230, dar l-am spart, si nu mai vreau telefoane cu touch-screen, m-ar tenta sa cumpar si NOKIA X3-02 (touch and type).
hai, va rog, sa ma ajutati, dau FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| oo3 a răspuns:

HY incerca sa cumperi de pe TOCMAI.RO acolo gasesti telefoane la cati bani dispui.

| Rusaneanu_Robert-Catalin_1999 explică (pentru oo3):

Mersi, o sa incerc sa mai caut...

1 răspuns: