| ReSp3c7 a întrebat:

vreau sa stiu daca e posibil sa ma angajez si sa muncesc avand in vedere ca sunt elev in clasa a9-a. Am inteles de la un prieten ca Anul Acesta cand a fost "scoala altfel" au venit niste persoane de la somaj si au spus ca se poate sa te duci la scoala si sa te angajezi, Chiar e posibil? daca da. spuneti-mi si mie va rog, FUNDA + VOT

1 răspuns:
| Crissulina18 a răspuns:

Cunosc si eu pe cineva de la mine din clasa fiind o clasa de comert a reusit sa se angajeze ca osptar insa cu acordul parintelui pana va implini 18 ani iar dupa ii poate face angajarea.Deci cred ca se poate insa cu acordul unuia dintre parinti. Bafta happy