| FuNN a întrebat:

Salut TPU,vreau sa va intreb,daca stiti vreo metoda de a face cativa dolari sau centi pe contul meu de paypal.
Am nevoie de niste banuti pe contul meu de paypal, dar nu stiu cum sa fac sa ii strang.
Abia azi mi-am facut cont, imi puteti explica cum se face sa primesc bani daca imi trimite vreun prieten?
P.S.: Daca are cineva sa imi dea cativa centi sau 1 dolar as ramane recunoscator. Dau funda! happy Multumesc anticipat!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce să ți-i dea ție, dacă îi are? Tu i-ai da așa pe da fecea, moca, dacă ai avea? Și dacă ar fi să fie, în ce ar consta recunoștința aia a ta?