| alezander12 a întrebat:

Salut tuturor, ma numesc Alexandru sunt din R.Moldova.Sunt unul din liderii regionali ai retelei Y-PEER(edcatori de la egal la egal ce promovam sanatatea sexual-reproductiva).Am nevoie de niste idei pentru noi activitatzi.Eu deja mi-am insemnat ore informative,discoteci tematice,activitati stradale, flash-moburi, mese rotunde si iesiri non-formale.Ash vrea daca puteti sa ma ajutati cu vreo idee in privita a noi as=ctivitati dar unde pot sa promovez informatii despre sanatatea reproductiva.Dau funda celei mai creative idei! Va multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Sa organizati evenimente sub licenta "TED"(http://www.ted.com/)

| VladGH a răspuns:

Sunt si eu din RM si pentru inceput iti propun sa dezvolti gramatica limbii romane. Ca lider, ar trebui sa ti se roseasca obrazul cu asa gramatica.

| alezander12 explică (pentru VladGH):

Cind mai ai 15 lucruri de facut nu-ti vine gindul la gramatica!

| Dariuspopa a răspuns:

Idee oh go on