| Georgex12 a întrebat:

Salut tuturor! Voi ce probleme aveti in momentul de fata? Cu banii, sanatatea, iubirea...etc

Va rog mult sa detaliati. Am nevoie de informatii de la voi pentru un proiect.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau cam prost cu banii laughing de dragoste nu imi pasa si astept cu nerabdare sa incep munca ca tot omul

| Georgex12 explică (pentru mgtow):

Cati ani ai si ca ce vrei sa muncesti? daca nu sunt prea indiscret. happy
multumesc.

| mgtow a răspuns (pentru Georgex12):

23 de ani, luna viitoare sau in octombrie astept sa imi dea cu subsemnatul ca sa plec cu tirul in europa. Ma trezesc la granita franceza cu taranii care imi arunca legumele din remorca laughing dar ma doare in fix e marfa firmei nu imi afecteaza salariul

| Georgex12 explică (pentru mgtow):

Foarte tare! Sa ai grija la drum si sa ramai treaz! happy

| mgtow a răspuns (pentru Georgex12):

Sa imi zici si mie cum ai scris despre mine, e pentru un proiect de scoala sau ce?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Banii frate

| ElenaSA a răspuns:

Cand se termina o problema dintr-un anumit domeniu parca incepe sa apara alta din alt domeniu. Deci important este sa te simti bine in pielea ta, caci problemele vin si se duc pe rand.

| Georgex12 explică (pentru ElenaSA):

Este foarte important sa avem probleme in viata pentru ca acestea ne formeaza. Fiecare problema este o oportunitate si daca reusesti sa o transformi in oportunitate, ai reusit sa inveti ceva.
Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu, fiecare are problemele sale, important e sa stim cum sa trecem peste.
De o luna, pestisorul meu de acvariu si-a rupt o inotatoare acolo in singuratate, pe motiv ca e acvariul bantuit, iar acum medicii nu i-au dat mai mult de un an si jumatate.Bine, el normal nu traieste atat, dar viata e cruda uneori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probleme cu banii nu ca muncesc si stiu sa ma organizez cu " cheltuielile. cu santatea, da, am avut un accident vineri si am cateva probleme. cu iubirea, hmm. depinde cum privesti, sunt mai mult axat pe munca si sala acum decat pe fete (adica sa stau sa "caut" si altele). deci pentru mine nu e problema, dar din afara poate parea ca da, cine stie.

| Vlach a răspuns:

Viata mea este perfecta happy

| ArthurKn a răspuns:

Acum cu sanatatea, din cauza unei alergii.
La capitolul dragoste am stat prost din totdeauna.
La capitolul bani, stau destul de bine, castig bani din youtube si din site.

| AndrrreaDeea a răspuns:

Eu cu dragostea stau cel mai prost in acest moment.