| RAY a întrebat:

Aveti probleme cu sanatatea? Ce afectiuni aveti?

15 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am racit sad

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Vitamina d, zinc, supa de pui

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Nu prea am cand sa le procur.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Iti cumpar eu

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Ai bate tu atata drum, pentru -eu? sad

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Pai si asa ma plimb prin oras

| Mosotti a răspuns:

Depresie, si va veni si un diabet ca are mama, si glicemiile se tot altereaza lent la aceiasi mancare.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Slabeste,fa sport, consuma peste milt, vezi de un test diabetic

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai nenorocirea e ca faceam sport, eram slab, eram activ de ani de zile, si glicemiile tot se cam alterau, deci nu conta. Consumam de 2-3 ori pe saptamana cum se spunea, peste pentru omega 3 si ce mai avea, mancam sanatos. Glicemia bazala dimineata asica, este 95-98, deci la granita de 100, testul de toleranta la glucoza a iesit bine in sept 2016, bazal 97, la 30 min 165, la o ora 144, la doua ore 106, 3 medici zic ca-s okey, bazala sub 100, la o ora sub 155 si la 2 ore sub 140, insa nu-s bine, nu voi mai fi bine. Nu am mai facut insa de atunci desi se recomanda din an in an, dar oricum e cam tot una daca nu depinde de nimic.

Si cand aveam 59 Kg, si cand aveam 68, 5, deci f bine la 1, 70 si activ, tot una era, o tampenie, are mama, si majoritatea baietilor mostenesc bolile mamelor, si fetele pe ale tatilor. Nu e din ala dat de ingrasare.

| Sofer a răspuns:

Nici eu nu mai știu ce am laughing dar sănătos nu mă văd.

| RAY explică (pentru Sofer):

Ce simpome ai?

| Sofer a răspuns (pentru RAY):

Obosit mai tot timpul. Dureri musculare.

| gemeni6226 a răspuns:

Ma consider norocoasa pentru ca sunt sanatoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nervii. F#CK everything&everybody.
Ceva de genu cand auzi tot galagia asta in capul tau (de la minutul respectiv) :
https://youtu.be/PBvwcH4XX6U?t=200

Cu textul de aici
https://youtu.be/XEEasR7hVhA?t=69

Răspuns utilizator avertizat