| dendendenis a întrebat:

Salut.V-a plăcut prestatia Romaniei de la eurovision? Mie mi-a plăcut la nebunie.M-am uitat pe diferite site-uri din Europa și foarte mulți străini susțin că Romania este viitoarea cîștigătoare.Ce ziceti?

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.
A fost asa si asa.Melodia e slabuta.Nu stiu unde te-ai uitat tu, dar Romania este clasata de obicei pe la mijlocul clasamentelor, iar de castigat nu cred ca vom castiga daca nu am facut-o in anii trecuti cu melodii mult, dar mult mai bune.Bafta!

| Furculingură a răspuns (pentru Floreenofficial):

Mandinga ţi s-a părut mai bună?

| Furculingură a răspuns:

Unde ai văzut? Îmi poţi da un link?

| Floreenofficial a răspuns (pentru Furculingură):

Am avut dreptate cand am spus ca Romania a fost clasata pe la mijlocul clasamentelor si uite rezultatul locul 13 din 26 adica fix la mijloc asa ca taci din gura.Te-ai gasit tu repede sa imi contesti opinia.Rusine sa iti fie! Rusine, te si huidui!

| Furculingură a răspuns (pentru Floreenofficial):

Doar te-am întrebat dacă ţi s-a părut mai bună Mandinga. Ce ai de reacţionezi aşa? Te-am înjurat? Te-am bătut?

| Floreenofficial a răspuns (pentru Furculingură):

Nu era cazul sa ma intrebi nimic.Asa consider eu ca trebuia sa iti raspund, dar gata nu mai continui cearta.O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Mi-a placut foarte mult de Cezar. Pacat ca multi romani nu isi sustin tara.
Si eu am citit multe pareri ale strainilor care spun ca le place pentru ca este ceva diferit si pentru ca desigur, Cezar are o super voce. Mie imi place mult si Norvegia si Danemarca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În fiecare an toţi vedeţi că străinii ne susţin şi în fiecare an terminăm sub locul 10. Nu, nu mi-a plăcut prestaţia Ouatului, mi se pare un moment extrem de idiot, ceea ce într-un fel mă face să cred că ar fi probabil să câştigăm, având în vedere că europenii mai nou adoră idioţeniile.