| Eternal a întrebat:

Salut.Vad de multe ori pe facebook postari de genu: @a e indragostit de tine.
Intrebarea e cine e @a? Cum il aflu cine e?

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Eu.

| Tyberiu2000 a răspuns:

În comentariu scrii @A apoi dai de 2 ori enter, își va apălea prima pesrsoană din lista ta de prieteni care începe cu A, exemplu:Andrei, Alex.Alin.

| Eternal explică:

Nu ma gandesc la iubiri prosta intilnesc accest exemplu des

| Unofficial a răspuns:

Pai tastezi @ si pui litera a (de exemplu) si primul/a care iti apare, este persoana.
(iti apar mai multe nume, cand tastezi @, fiindca tu vrei sa etichetezi)

| madalinapaula a răspuns:

Pai apesi @a si iti apare in jos mai multe persoane pe care vrei sa le etichetezi.