| Gabriel2606 a întrebat:

Salut.Voi cat credeti ca ar mai rezista Terra in conditiile asteatongueoluare, incalzire globala?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Câteva milioane de ani - cred că nu intră in competențele noastre

| Steregoi a răspuns:

Aceste au fost profetite in Biblie inainte ca savantii sa aduca in discutie problema poluarii. Apocalipsa 11:18:"Şi neamurile s-au mâniat, dar a venit mânia Ta şi vremea celor morţi, ca să fie judecaţi, şi să răsplăteşti pe robii Tăi, pe prooroci şi pe sfinţi şi pe cei ce se tem de numele Tău, pe cei mici şi pe cei mari, şi să pierzi pe cei ce prăpădesc pământul."