| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Voi ce visati sa devenit cand erati mici?
Vi s-a indeplinit visul?

Eu dintotdeauna mi-am dorit sa devin animatoare, sa imi exprim ideile si sentimentele prin desene animate care sa fie entertaining pentru urmaritori.

16 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

De mic imi placea fotografia si asta am ajuns happy
Mereu ai de invatat si te bucuri ca poti lasa o amintire cuiva.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu visam frecvent ca zbor peste mari si tari, ca vizitam locuri nemaivazute si intalneam oameni ciudati, specii de flori, animalute nemaivazute si alte ciudatenii ale naturii.
Visul mi s-a indeplinit!
Dar dupa primul zbor peste ocean, nu a mai visat niciodata ca zbor, norocul meu ca apucasem sa povestesc ce visam familiei mele si prietenilor apropiati, pentru ca visele mele erau ca un deja vu, pe care le-am vazut in realitate aici, la capatul lumii, unde traiesc de 3 decenii.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Și eu am visat, visez & voi continua să visez, să călătoresc până voi murii visând... sau până, chiar voi călătorii!

| Drimmero a răspuns:

Fotbalist, mi s-a parut inca de pe atunci ca e o cale usoara de a face bani destui, de a deveni cunoscut, de a duce o viata sanatoasa facand mereu sport, mi s-a parut ca duc o viata aproape perfecta. Sanatate, bani, faima si placerea de a practica un sport care iti e ca pasiune, ceva mai frumos de atat ar putea exista? cand combini utilul cu placutul. Nu mi s-a indeplinit din cauza problemelor de sanatate de pe atunci dar aia e, ce a fost nu mai conteaza.

Si ai ajuns ce ti-ai propus?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Imi pare rău ca nu ti s-a implinit visul.
Sper ca acum faci ceva ce iti place.

Legat de ultima intrebare, acum incerc sa ating acest tel. Am inceput o idee de serial, momentan am facut vreo 20 de minute din el.
Continui sa vad daca iese ceva din asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O să postezi episoadele pe YouTube?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta e o idee foarte buna.
Desi, nu stiu daca le va viziona cineva

| Hammurabi a răspuns:

Eu visam să devin Michael Jackson.
Acum nu mai vreau. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

E clar! : ))

| DonEduardo a răspuns:

Depinde ce inseamna mic. Pana acum, in visele mele, am fost paleontolog, zoolog, geograf, DJ antreprenor si muuuulte altele, dar nu s-a indeplinit niciunalaughing) Dar tu ai confundat termenul de animator cu cel de creator de desene animate.

| anonim_4396 explică (pentru DonEduardo):

Wow, frumoasa multitudine de visuri.

Animator poate fi utilizat in mai multe contexte happy
Nu inseamna doar om care sa,, anime" atmosfera la o petrecere sau un club, inseamna si care efectueaza procesul de animatie pe un software. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu voiam să devin Spider-Man.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Polițist. Nu sa îndeplinit. Polițiștii sunt corupți, și unii din ei analfabeți aleși datorita pilelor. Tot respectul meu pentru cei care nu se încadrează în cele menționate., ulterior am devenit fotbalist dar brusc ma lăsasem într-o zi, am realizat ca nu sunt un fotbalist adevărat și ca nu o sa urmez o cariera din asta și am renunțat definitiv. Un vis spulberat care câteodată și acum îmi da răscoale în subconștient având în vedere ca de multe ori visez fotbal, ca sunt un bun fotbalist, în bun marcator. Majoritatea dintre noi nu ne-am urmat visele, dorințele; socoteala din târg nu se potrivește cu cea de acasă.
Mereu visam ceea ce mereu nu ni s-a întâmplat, dorințe, vise, realizări neatinse, regrete și asa mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.

Psiholog ( dar îmi etalez, talentul AICI, dar uneori și în viața de zi cu zi )

https://www.tpu.ro/......rbeste-in/

Profesor! (profesoară de limbi străine, de exemplu engleza, pe care o cunosc bine dar și spaniolă și franceză, dar și coreeană, italiană și japoneză - limbi pe care, din păcate încă nu le cunosc. )

Starletă de circ, nu bufon! :)
Gen
https://youtu.be/-yF44NIszM0

Dansatoare profesionista! Din nefericire, sunt puțin ' împiedicată ' :), dar tot exersez! : )

Medic! Dar cum să salvezi vieți dacă ți-e scârbă să vezi sânge?

Nu te da niciodată bătută și nu renunța niciodată la visele tale! Chiar dacă vei ajunge să lucrezi ceva cu totul diferit (se întâmplă), vei avea măcar satisfacția CĂ AI INCERCAT!
În plus, dacă nu reușești să te realizezi pe ceea ce îți place cu adevărat, poți să adoptezi acel ceva ca Hobby!

| Octavian1234567 a răspuns:

Păi mi-am dorit sa fiu acrobat sa sar depe case sa fac parkour