| Nimeni20192018 a întrebat:

Voi ce ziceți, dacă cel mai bun prieten al meu se căsătorește, va mai avea timp de mine?

Răspuns Câştigător
| Nume6 a răspuns:

Da, nu e sfârșitul lumii. Sunt doar niște acte. Nu pleacă pe marte. Ba chiar poţi și tu să îţi faci o iubită dacă nu ai deja, și să luaţi masa ca într-o familie. happy

| Nimeni20192018 explică (pentru Nume6):

O idee faina. Dar, eu nu cred ca voi avea vreodată iubita, am tot incercat sa imi fac dar nu prea merge. Ma duc în Armata, și când ies la pensie, ma călugăresc, ca altceva, nu mai am ce face... si asa imi place viata monahală?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca are relatia de ceva ani, si a avut timp de tine intre timp, da.

| Andreeush a răspuns:

Dacă îți e prieten cu adevărat va avea timp și pentru tine.

| SilentRain a răspuns:

Eu zic ca da thinking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

După o anumită vârstă nu poți să te mai aștepți să stea BFF toată ziua bot în bot cu tine.

| Nimeni20192018 explică (pentru supadeceapa):

Nu conteaza ce varsta ai. Prietenul trebuie sa ramana la fel tot restul vieții, cei care nu raman, nu au fost