| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa iau un spatiu comercial de mica dimensiune unde sa prepar clatite gen fast-food.Credeti ca a`s avea clienti?
Voi ce preferati, sa le faceti in casa sau sa le cumparati de-a gata?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă spatiul comercial se află in fața unei școli sau a unei statii de tramvai autobuz etc, da vei avea clienti, ca astea sunt zone intens circulate, scoală metrou tramvai, nu toată lumea stie sa faca clatite, si nu toti au timp sa stea in bucatarie după ce vin obosite(doamnele) de la servici, asa ca prefera sa cumpere gata facute, iar daca le faci bune, vei avea multi clienti, mi ai facut poftă, vin? În ce zonă deschizi magazinul? Succes.

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Dacă e doar cu clătite, n-o să meargă. Eu prefer să le fac în casă.