| FloriNk a întrebat:

Salut,
Vreau sa intreb ceva daca mananc normal cum am mancat pana acum are ceva legatura cu sala(de forta), adica daca mananc ce am mancat pana acum o sa raman tot la fel sau o sa mai slabesc si o sa ma conturez cum vreau eu?
(Scuzati categoria dar e cea mai accesata laughing )

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde ce mananci. Trebuie sa fi putin mai atent daca vrei sa te conturezi calumea, dar nici sa stai nemancat pentru ca nu vei mai avea energia necesara pentru sala. Nu exagera, dar nici nu te infometa. Inlocuieste painea alba cu cea neagra, redu dulciurile, bea 2 l de apa pe zi, mananca fructe, nu manca prea mult dupa ora 7 seara, mai fa-i niste exercitii suplimentare: alearga, innoata, joaca fotball, baschet cu priettenii etc.
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Solicitarea ta nu are legatura cu Dragoste si sex.Numai bine.