| Vernica a întrebat:

Salut vreau sa ma lămuresc și eu de o chestie. Eu mai aveam 5 luni sa termin 11 clase la profesională. Și nu am mai terminat. Acum aș vrea diplomă de 10 clase ca am nevoie de ia poate sa îmi deie diplomă de 10 clase?

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cum ti s-a zis, cel mai bine e sa te duci sa te interesezi la secretariat. Intre profesionala si liceu de 10 clase e o diferenta, si e posibil sa nu primesti diploma, dar nu trebuie sa te descurajeze ce iti zic eu, ca mai bine afli direct de la sursa. Eu ma pot insela, dar stiu ca e diferit intre cele doua.

| Vernica explică (pentru cristi202):

Am sa încerc și asta. Ms fain ✋

| Lusca1995 a răspuns:

Da normal ca iti poate da, te duci la secretariat la liceul la care ai fost si te poti interesa cel mai bine acolo.