| anonim_4396 a întrebat:

Salut, daca sunt la profesională și termin acum clasa a10 a si vreau sa ma opresc, îmi dă diplomă de 10 clase sau trebuie să termin profesionala? Dau fundă

5 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Tu te crezi la liceu? Tu crezi ca 10 clase cu profesionala este aceeasi chestie cu 10 clase cu liceu?

Asta e a doua cea mai mare tampenie pe care am auzit-o in ce priveste profesionala. Prima este aia cu 11 clase. Termini o profesionala si spui ca ai 11 clase cu nerusinare.

| coxxx6144 a răspuns (pentru CIaudiu):

Eu te-am întrebat altceva, da tu săracu ești nevorbit ca nu te bagă nimeni în seamă și o dai cu altele

| CIaudiu a răspuns (pentru coxxx6144):

Pai daca mintea ta nu gandeste si trebuie toti sa iti dea raport direct, hai sa te lamuresc si asa. Nu, nu-ti da. Termini profesionala si iti acorda diploma de calificare, pana atunci nu vezi nimic.
Si inca ceva ca sa nu te faci de ras, cand te intreaba angajatorul sau cineva cate clase ai, nu o mai da in 11 ca suna mai bine. Spune adevarul si anume ca ai 8 clase si o profesionala.

| coxxx6144 a răspuns (pentru CIaudiu):

Rău tare tu așa, asa is toți pe internet si in realitate esti vreun șobolan de bibliotecă urat cu spume care și-o ratat viața? dacă nu poti sa vorbesti frumos și te dai cu aere superioare taci dracu mai bine

| CIaudiu a răspuns (pentru coxxx6144):

Ne luam de aspectul fizic fara sa stim identitatea persoanei cu care vorbim? Se vede ca educatia si personalitatea ta e 0. Ai dovedit si ca tu informatic stai prost. Stai la locul tau si mai invata cultura generala caci prevad ca analfabetismul te va insoti oriunde vei fi.