| RaveNSaD a întrebat:

Salut, vreau sa-mi fac un card in care gen sa pun banii si dupa sa pot sa ii bag in jocuri like vbucks pe fortnite, auric cells pe dbd, intelegeti voi. Vreau efectiv detalii detaliate pentru ce trebuie sa fac ca sa reusesc sa imi fac cardul, cum se cheama cardul, etc. FUNDAAH!

Răspuns Câştigător
| 2002DanieL a răspuns:

Salut, pentru a avea propriul card ai nevoie de 'Buletin', si minim 16 ani, daca ai 16 ani si ai si buletin te poti duce la o banca si rezolvi acolo, primul card costa doar 10lei.

1 răspuns:
| sofisis a răspuns:

Nu e un card anume. Iti iei card de debit de la orice banca( daca te incadrezi in limita de varsta), pui bani pe el si platesti cu el la jocuri.