| cosmin3confuz a întrebat:

Vreau sa stiu daca puteti sa-mi recomandati niste sporturi? Nu stiu daca temporar sau pe o perioada indelungata. Sunt in clasa a 9-a deci nu cred ca ma pot incadra la orice sport.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Musca_Robert_Alexandru_1971 a răspuns:

Ti-as recomanda baschetul:este un sport foarte frumos si foarte incitant care te ajuta sa cresti in inaltime. Pe langa acest sport iti mai recomand handball-ul la fel un sport usor si frumos. Sper ca te-am putut ajuta:funda te rog! :X

4 răspunsuri:
| user5493 a răspuns:

Fotbal iti place?

| cosmin3confuz explică (pentru user5493):

Da da sunt bata daca intelegi ce vreau sa spun... adica mi-e greu sa trec de adversar sau alte chestii de genu si oricum eu sunt la liceu teoretic si la fotbal daca mergi trebuie sa fii bun si sa ai timp mult pentru antrenament...

| fantomel10 a răspuns:

Nu la orice sport dar aproape.Ia gandeste-te tu singur si intreaba-te ce iti place.iti place sa alergi? atunci mergi la atletism.iti place apa? mergi la inot caiac etc.iti plac jocurile de echipa? apuca-te de handbal, volei, baschet etc.tre sa faci ce iti place tie, nu ce cred oamenii

| cosmin3confuz explică (pentru fantomel10):

Daca ar fi dupa mine m-as duce la scrima da... cam imposibil cred