| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

Vreau sa va zic ceva, aflând de sex mi-am stricat viața, adica eu am aflat de la nu știu ce puști, ce mi-a zis niște chiestii, pe atunci nu le-am dat importanță, nici macar nu am înțeles ce a zis, dar s-a dovedit in timp, cam 2 ani, să înțeleg, acum nu-mi mai amintesc nimic, dar mi-a schimbat viața câțiva ani după, nu mult ce-i drept, dar s-a schimbat. Dacă nu imi zicea poate era mai ok, acum nu știu, ca nu-s obsedat ca alți...
Țin sa precizez ca am 11 ani deci m-am născut în generația asta, nu-i bai, însă eu nu am aflat pe internet, eu pe internet nu stăteam, acum abia am început să stau.

Acuma voi cum ați aflat? Si ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| Arrakis a răspuns:

Cu sau fara a sti ce e ala sex Minecraft, Roblox, Overwatch, etc. tot acelasi gust are.

| anonim_4396 explică (pentru Arrakis):

In sfârșit unu ca mine big grin big grin happy

6 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Nu are cum sa te tina nimeni intr-un glob de cristal pana la 20 ani, trezeste-te, e de ahuns numai sa deschizi tv-ul si deja ai aflat despre sex. In alte tari civilizate se face educatie sexuala de la gradinita (nu ca ar fi ceva tocmai bun dupa parerea mea).

| Denisa0954 a răspuns:

Păi în ce sens ti ai stricat viata? Cu ce te afectează ce ai aflat?

| anonim_4396 explică (pentru Denisa0954):

Sunt cam pervers...

| anonim_4396 explică (pentru Denisa0954):

Iar asta e o problemă cand esti mic...

| anonim_4396 explică (pentru Denisa0954):

Ok, nu-s chiar așa pervers că alții din clasa, dar sper ca ai înțeles ideea.