| xAnita a întrebat:

Salut^.^! Vreaw ceva descrieri pentru pozele de pe hi5love struck. sau statusuri faine.:-p. versuri oricelove struck! Fetele stiu despre ce vorbesclove struck
Mersi!
Funda numaidecat!

Răspuns Câştigător
| Adda_2453 a răspuns:

Nu te uita inapoi. nu te mai pierde printre vise, priveste inainte. sunt cu bratzele deschise si cu ploapele inchise, din nou simt ca mi`e dor. imi doresc sa fiu cu tine impotriva tuturor.

Doar muzica paşilor tăi îmi aminteşte de exiştenţa timpului. Eu Ji toate cuvintele mele nespuse ne deşirăm tăcerea peste urmele tale!

Mult timp a trecut, nimic nu s-a schimbat... La ea tot mai mult se gandeste. Traind cu teama ca deja l-a uitat, Nu stie ca inca-l iubeste.

Cred ca te`ai saturat sa astepti baiatul potrivit ai intalnit atatia badarani ce te`au dezamagit e timpul sa nu ma mai eviti si sa`mi spui in fata daca vrei sa incepem impreuna o noua viata.

Nu se vinde ieftin, fiindca ea vrea TOT! ii lasa pe fraieri cu fanteziile lor. happy sa`si imagineze cum ar fi sa fie o nOapte a lor!

Ti-ai gasit alta tampita, doar sunt deStule! Nu e vina ei ca O fOlOseSti sa ma raneSti. si faCi spume ca nu reuSeSti

Si'ti vezi de treburi, ca oricum viata merge'n suturi. Ai cazut - te-ai ridicat, inveti noi moduri sa te scuturi."

Stiu ca ti-am spus de multe ori: Cu un zambet ma ridici la nori day dreaming. Imbratiseaza-ma si apoi povesteste-mi despre noi."

Îmi faci draci! Mă faci să beau mereu. Mă cerţi mereu. De ce mereu vinovata sunt eu

Toti imi spun: -nu renunta- -nu mai plange- -totul va fi bine- Dar eu las capul in jos si le spun: - Nu-i pasa de mine

Ma vei gasi poate intr-o zi. Intr-un loc uitat...ma vei privi. Zicand incet."A fost'odata prietena mea".

O simpla comparatie intre prietenii adevarati si prietenii falsi

Prietenii adevarati te critica sa nu cumva sa ti-o iei in cap, prietenii falsi te lauda ca sa te faci de rahat…

Prietenii adevarati sunt langa tine la bine si la greu, nu te lasa cand ai probleme, prietenii falsi sunt cu tine la bine, la greu dispar cand ai probleme, se fac ca nu te cunosc.

Prietenii adevarati te ridica daca esti jos, prietenii falsi nu-i intereseaza si te lasa jos …

Prietenii adevarati te conduc pe ultimu drum, aia falsi nici nu-i intereseaza ca te-ai dus…

Prietenul adevarat se distreaza la tine acasa, dar a doua zi te ajuta sa faci curat, prietenul fals se distreaza, rupe tot si apoi pleaca fericit, nu te ajuta cu nimic …

Prietenul adevarat iti spune nu mai bea, prietenul fals iti da sa bei pana cazi in cap…

Prietenul adevarat nu profita de tine, prietenul fals si-ar da in cap ca sa ii dai si lui ceva…

Prietenii adevarati mi-au spus pe fata ce au avut de zis, prietenii falsi pe la spate m-au barfit.

Prietenii adevarati iti spun " Ce mai faci? ", prietenii falsi cand incep cu asa ceva stiu ca au nevoie de ceva…

Prietenii adevarati si-ar da viata pentru mine si eu pentru ei, prietenii falsi nu ar misca un deget pentru mine.,.

Cu prietenii adevarati pot vorbi orice ca a doua zi nu imi aud vorbe, cu prietenii falsi de vorbesti ceva toti stiu ce le-am zis…

Un prieten adevarat iti da sfaturi cand ai probleme, un prieten fals iti da doar sfaturi rele…

Un prieten adevarat iti da bani si nu tii cere inapoi, un prieten fals iti da ceva, ii esti dator cu viata

Prietenii adevarati nu m-au uitat cand au vazut ca nu mai am, prietenii falsi cand au vazut ca nu imi am toti au plecat…

M-ati considerat un prost ca v-am dat, sa stiti si voi ca nu v-am dat ca am fost prost, v-am dat ca am fost bun cu voi, dar nu mai merge asa am sa schimb si eu foaia si in sfarsit mi-am dat si eu seama care imi este prieten adevarat si prieten fals….

Multi rostesc cuvantul `Prietenie` Dar putini il inteleg

Prieteniile care se sfarsesc. De fapt nu au existat!

Prietenul adevărat, este acela ce-ți întinde mina, nu pentru o zi ci pentru totdeauna, cu prietenie...

4 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Poti incerca versuri din Vama Veche sau Voltaj la descrieri. Iar la statusuri, sunt interesante cele in engleza. Cum ar fi, un vers dintr-o melodie, dar nu una stresanta.

| Adda_2453 a răspuns:

II ignoram pe cei ce ne adora ii adoram pe cei ce ne ignora. ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia '

Cu nimic mai speciala, cu nimic mai deosebita.Doar diferita

Tu Si tot Clubul vostru De Inecathe. Avem o Vorba Sa va scpunem. Aratatzi Perfect din Spate

Am o gramada de defecte.stiu...nu oblig si nici n-am obligat pe nimeni sa ma accepte...

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat! happy

Viata seamana cu o poveste, ceea ce importa nu e lungimea ei, ci valoarea ei`oh go on

Sa nu uiti ca orice asteptare e provizorie, chiar daca dureaza toata viata.

Pentru fiecare 60 de secunde în care sti supărat, pierzi un minut din viaţa frumoasă pe care nimeni nu ţi-o poate da înapoi… aşa că învaţă şi tu să fii fericit şi să zâmbeşti! happy

. Stiu ca este greu dar sunt aici gata sa te ridic, cand simti ca pici! love struck

Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!

Copilăria. Singurul paradis pierdut.

Doar pentru că cineva nu te iubeşte aşa cum vrei tu, nu înseamnă că nu te iubeşte cu toată fiinţa sa.

Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere!

Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!

Zâmbetul durează doar o clipă, dar amintirile lui o viaţă întreagă.

Adevărul doare. dar ceea ce ne lasă răni adânci este totuşi minciuna!

Ea nu e ca resul. Ea e pur si simpluu` ea`![love struck]

Nu sunt asa cum ai vrea`! Iubeste`ma pe mine nu imaginea mea`! happy

O fata desteapta are un intotdeauna baiat pe care si`l doresc altele

| Adda_2453 a răspuns:

Fundăăpuppy dog eyes?

| abyaby222 a răspuns:

Toti sunt in stare sa cucereasca o fata, putini sunt in stare sa o pastreze langa ei.