| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare! Am cunoscut o fată acum vreo 3 saptamani aproximativ si mi se pare ceva suspect la ea!
Gen eu lucrez la aceeasi fabrica cu ea, amandoi avem aceeasi varsta in fine, prima dată nu era în schimb cu mine si o data cand am iesit din schimbul 1 ea intra în 2 si atunci ne-am cunoscut, zambea la mine si in acelasi timp ii spunea prietenei ei ceva la ureche!
Apoi am cazut in același schimb si ca să vezi ne-am nimerit în acelasi cartier! Am inceput sa vorbim chestiii, luam mereu autobuzul impreuna si veneam si plecam de acasa si na ne mai imbratisam (mica toată).
I-am cerut instagramul ei si mi l-a dat(nu prea vorbea cu mine asa mult prin mesaje ca nu intra pe insta), apoi cand eram in autobuzul de plecare au spus astea unde iti este prietenul si a zis ca schimbul 2 parcă,apoi a spus in autobuz ceva ca nu ii trebuie relatie. Eu eram bosumflat,dezamăgit că are relatie si ea cand s-a asezat langa mine pe scaun a zis de ce sunt asa timid(eram dezamagit).
Apoi cand a zis ca nu ii trebuie relatie m-am mai calmat putin,cand ajung acasă o caut pe Facebook si gasesc intr-o relatie cu...,si am fost suparat,apoi a doua zi am zis,lasă ca o să se despartă într-o zi,iar apoi raman confuz nestiind dacă are relatie. Un alt coleg a zis ca s-a dat la el si l-a intrebat dacă are prietenă si a zis ca are,asta mie mi-a zis ca multi ii dau palme la fund si se enervează,mi-a mai zis ca cativa zic ca nu e fată cuminte!
Asta mi-a zis mie cand am iesit sambata cu ea in mall si am intrebat-o mai pe ocolite daca are relatie si a zis ca nu,am intrebat-o ce e cu relatia pe Facebook si a zis ca nu stie cum să o steargă si i-am explicat,a sters.
Am vrut sa mergem in celalalt mall si a spus ca o doare burta,da într-adevăr ca si-a comandat multă mâncare de la kfk si a zis ca maine mergem la mall-ul afi,a doua zi a zis ca nu are chef,plus ca i s-a stricat display-ul de la telefon,m-am enervat foarte tare,aveam o stare proasta si am mers singur la Afi,am bagat la pacanele si mi-a picat numai zaruri pe tot tabloul si mi s-a schimbat starea!
Apoi dimineata nu am mai bagat-o deloc în seamă si stateam numai cu castile în urechi,ea incercase sa se bage in seama cu mine întrebându-se de ce sunt suparat, mi-a aratat alt telefon de la sorsa prost si de acum nu o mai bag in seama deloc!
M-am pus in spatele ei la autobuz si vad ca vorbeste cu iubitul(care spunea ca e fostul), spunea:tot sunt supărat pe tine ceva de genul, apoi m-am uitat pe profilul ei si vad ca si-a afisat înapoi relatia!

14 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Viata merge inainte...
Un sfat prietenesc, nu iti cauta iubita la locul de munca.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ti-am zis ca are relatie? laughing
Si ca e panarama...
Si eu m-am indragostit urat de o panarama din asta, in tinerete. Vedeam cat de sparta e, dar tineam prea mult la intalnirile reusite cu ea (adica vreo 5 dintr-un total de cateva sute). M-am rupt greu de ea, dar m-am simtit mult mai bine.
Nu prea ai ce face cu tipa. Daca ai tine-o doar de sex, s-ar juca cu tine, te-ar refuza. Daca o ignori, te tot cauta. Daca incerci sa o indrepti, si sa ai o relatie cu ea, isi bate joc de ea si sentimentele tale.
Cel mai bine ar fi sa iti gasesti o fata calumea, ca sa ai motiv sa o eviti pe asta.

| nyoentox2002 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Pai gen a avut relatie, s-au despartit apoi iar sau împăcat, doar stii cum e cu relatiile astea cu fosti si foste care si impac de 1 milion de ori

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu mai cauta scuze pentru ea, e curva.
Are relatie si totusi combina orice baiat care pare interesant. Nu era certata cu ala, asa e relatia lor, isi bate joc de el la ordinea zilei.
Daca mai stai mult in cercul ei, vei vedea ca agata tipi noi chiar daca te are pe tine.

| gemeni6226 a răspuns:

Din ceea ce am citit mai sus reiese ca indiferent daca a fost in relatie sau nu poate i-a placut de tine, i-a placut si de faptul ca te-ai dat la ea, dar poate sau s-a jucat doar cu tine sau a asteptat mai mult sentimental decat i-ai dat de aceea s-a razgindit si s-a reintors la fostul.

| nyoentox2002 explică (pentru gemeni6226):

Nu i-am zis niciodata ca o plac

| gemeni6226 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Atunci ea de unde sa stie acest lucru? Eu am destui ani dar niciodata in viata asta nu am stat de vb cu un baiat sau barbat care nu mi-a zis clar ca ma place.

| nyoentox2002 explică (pentru gemeni6226):

Na eu incercam sa ii arat prin fapte nu prin vorbe gen

| gemeni6226 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Ai dreptate prin cunoastere personala merge ai dreptate, doar prin abordare on line nu merge.

| nyoentox2002 explică (pentru gemeni6226):

Pai gen am vorbit fata in fata

| gemeni6226 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Am avut eu o data un caz cu un coleg de serviciu care ma tot tachina si ii placea sa vb cu mine, dar daca niciodata nu a indraznit sa ma cheme nici macar la o cafea a ramas moarta treaba.

| nyoentox2002 explică (pentru gemeni6226):

Tie iti placea de el?

| gemeni6226 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Da.

| Nirvanaaa a răspuns:

Prea multă durere de cap, caută o fata cu care sa te simți linistit ca vorbesti și cu care nu e nevoie sa îți pui sute de mii de întrebări.