| Crept a întrebat:

Salutare!
Am o mica intrebare... Daca te uiti la povestea cuiva de pe Facebook si nu esti in lista de prietenie a persoanei respective, poate sa vadă daca te-ai uitat sau nu?
Vă rog frumos!

1 răspuns:
| Denisa0954 a răspuns:

Pe lângă prietenii de pe Facebook care au văzut povestea va apărea și " ca alte n persoane au văzut povestea ta" in aceste persoane se încadrează și cei pe care nu ii are la prieteni. Deci nu va apărea nominal cine a văzut, ci doar ca exista cineva "din afara" care s-a uitat