| 78buc a întrebat:

Salutare,as vrea sa vprbesc cu cineva zilnic pe facebook,dar din alta tara,adica sa vorbeasca sau franceza sau engleza doar pentru a cunoaste limba mai bine,imi da cineva o adresa, sa aiba intre 13 si 16 ani si sa fie fata, poate ati vorbit voi cu persoana data?

4 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Sunt foarte multe persoane din alte tari, dar nu o sa iti accepte cererile.

| Mirunelu a răspuns:

Te joci vreun joc pe fb? Intra pe pagina aplicatiei si pe-acolo comenteaza de obicei multi jucatori. Cauta, alege-ti un utilizator pe gustul tau si adauga-l la prieteni. De cele mai multe ori ei dau accept pentru a avea mai multi prieteni care joaca jocul respectiv. Poti incepe conversatia despre jocul respectiv sau vei descoperi ca unii sunt chiar vorbareti si te intreaba direct de unde esti laughing.

| Tina139 a răspuns:

Da,desigur big grin

| Fortis a răspuns:

Intra pe omegle acolo gasesti toate specimenele, si se vorbeste in eng