| Kfkwx a întrebat:

Salutare, daca cand mergeam pe strada, era un cablu de la un stalp, jos adica pe la nivelul capului si din greseala, am atins firul cu capul. Se va intampla ceva grav?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu te-a electrocutata atunci cand te-a atins, inseamna ca nu ave acurent si nu are ce sa ti seintample.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ești aici, trăiești și scrii. S a întâmplat ceva?

| dullcat a răspuns:

Buna.Raspunsul e nu. Daca era sa se intample ceva grav, crede-ma ca aflai atunci pe moment, la fata locului.

| StoicAnalysis a răspuns:

Suspectezi ca firul respectiv, era infectat cu ceva infectie mortala?